HAKKIMIZDA

1989 yılında Hurşit ÖRDEK tarafından 50 m2 dükkan ile başlayan dekorasyon atölyesi, bugün 1000 m2 kapalı alan ve 4000 m2 ye yakın açık alanımız vardır. Faaliyette bulunduğumuz marangozluk ve mobilya dekorasyon işine Ramazan ÖRDEK’in de katılması ile 2003 yılında ÖRDEK KARDEŞLER DEKORASYON olarak kurumsal yapıya dönüşerek faaliyetlerine devam etmiştir.

Dede ve baba mesleği olan dülgerlik, marangozluk/mobilya işlerimizde bugün Milas ve çevresinde marangozluk sektöründe siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktayız, müşteri memnuniyeti bizim için oldukça önemlidir.

Ahşap mobilya dekorasyon alanında, iş yeri dekorasyon, ofis dekorasyon, villa dekorasyonu, ev dekorasyon, bahçe dekorasyonu işlerinde, tasarım ve uygulamalarına kadar tüm hizmetleri vermekteyiz.

Müşteri talep ve ihtiyaçları doğrultusunda ürün için gereken yerde ölçümler alındıktan sonra üretim süreci başlar ve devamında gelen model , renk, ve malzeme sizin isteğiniz üzere seçilerek ürün hazırlanmaya başlanır. Teslimat zamanı ürünlerin boyutu şekil ve özelliğine göre size uygun anlaşılan zamanda teslim edilip montajı yapılır.

Dedemizin ve babamızın zamanında kullanmış olduğu bazı mesleki aletleri aşağıda görebilirsiniz.